Wednesday, 08 May 2024
Wednesday

НОВ ИДЕНТИТЕТ ШКОЛЕ ГОША (МОТО И ЛОГО)

Протекли дани били су испуњени трудом, маштом и сарадњом међу свим актерима школе, посебно захваљујући нашим ученицима. У складу са Смерницама Министарства просвете, израдили смо МОТО школе (наш идентитет). Пошто смо техничка школа, у којој осим сарадње, заједништва, уважавања различитости, развијамо и дигиталне вештине, наши ученици су израдили и ЛОГО школе. Било је пуно предлога, учествовали су ученици свих образовних профила, а најбољи предлог бирали су ученици, родитељи и наставници. Предлози су временом дорађивани, да би на крају заблистали у пуном сјају.
Ученици који су давали идејна решења су: Јована Адамовић II2, Анђелина Ђокић II2, Ђорђе Маринковић III2, Милица Марковић I2, Павле Перкић II4, Сергеј Филиповић II4, Кристијан Богдановић II4, Борис Радојевић II4, Мијана Стојановић III1, Марија Миленковић III1, Тамара Томић III4, Страхиња Живковић III4, Анђелија Радосављевић III5, Борис Станковић III5, Михајло Ђурић III3, Вељко Кремић IV2, Петар Миливојевић IV2.

Од свих предлога изабран је МОТО и ЛОГО, који су креирали: Вук Маринковић II4, Ана Вучковић II4 и Андрија Папић II4. Браво за наше креативне и вредне ученике!
"МЕСТО ГДЕ СЕ ТАЛЕНАТ РАЂА И РАСТЕ"

novilogoskole500x500