Saturday, 20 April 2024
Saturday

ДЕСЕТИ ФЕСТИВАЛ НАУКЕ

Од среде 08.12. до недеље 12.12. реализује се десети школски фестивал науке "Доживи науку кроз физику, хемију и механику". Због епидемиолошке ситуације наш школски фестивал науке одржава се on - line, можете да погледате фестивал науке преко нашег званичног YouTube канала школе:

На нашем YouTube каналу можете да погледате експерименте из: маедицине, роботике, саобраћаја, машинства, хемије, електротехнике и физике

Наш фестивал науке реализујемо уз помоћ Центра за промецију науке. Центар за промоцију науке на нашем фестивалу науке представиће се радионицама Вирталног клуба, линк: Link za radionice и видео материјалом: Gde stanuje nauka .

Учесници нашег on - line фестивала науке су: Институт Михајло Пупин, Електротехнички факултет из Београда, Машински факултет из Београда, Медицински факултет из Београда, Хемијски факултет из Београда, Центар за промоцију науке, Техничка школа из Зајечара, Основна школа "Дринка Павловић" из Београда, Институт Винча и наша школа.